LALEGÜL FM Türksat Frekans Bilgisi

LALEGÜL FM Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ÇEŞİTLİ temalı LALEGÜL FM kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel LALEGÜL FM Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. LALEGÜL FM Türksat Frekansı Kaç?

LALEGÜL FM Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı LALEGÜL FM
Frekansı12685
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8
TipRD
KategoriÇEŞİTLİ
ŞifreŞifresiz
Güncelleme22.03.2023

LALEGÜL FM kanalının Türksat frekansı nedir?

LALEGÜL FM Kanalı 12685 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. LALEGÜL FM kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

LALEGÜL FM Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

LALEGÜL FM kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza LALEGÜL FM kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ÇEŞİTLİ kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8 paketinde bulunan LALEGÜL FM kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ LALEGÜL FM Kanal Bilgileri

LALEGÜL FM kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. LALEGÜL FM kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.