LİDER HABER Türksat Frekans Bilgisi

LİDER HABER Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan HABER temalı LİDER HABER kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel LİDER HABER Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. LİDER HABER Türksat Frekansı Nedir?

LİDER HABER kanalı kapandı mı?

LİDER HABER kanalı aşağıdaki frekanslardan artık yayın yapmamaktadır. Kanal kapanmış veya frekans bilgileri değişmiş olabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan tüm kanal listesini inceleyerek LİDER HABER kanalı kapanmadıysa güncel Türksat frekans bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel kanal listesi ve frekans bilgileri için: Türksat Frekans Listesi

LİDER HABER Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıLİDER HABER
Frekansı12034
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P2 T47
TipSD
KategoriHABER
ŞifreŞifresiz

Kanalın Diğer Frekansları:

LİDER HABER kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
LİDER HABER HD 12245 H - Yatay TR 27500 5/6 T4A DTVH P5 HD T416


LİDER HABER kanalının Türksat frekansı nedir?

LİDER HABER Kanalı 12034 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. LİDER HABER kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

LİDER HABER Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza LİDER HABER kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal HABER kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P2 T47 paketinde bulunan LİDER HABER kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ LİDER HABER Kanal Bilgileri

LİDER HABER kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. LİDER HABER kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.