LİDER HABER HD Türksat Frekans Bilgisi

LİDER HABER HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan HABER temalı LİDER HABER HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel LİDER HABER HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. LİDER HABER HD Türksat Frekansı Nedir?

LİDER HABER HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıLİDER HABER HD
Frekansı12245
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P5 HD T416
TipHD
KategoriHABER
ŞifreŞifresiz
Güncelleme1.12.2023

LİDER HABER HD kanalının Türksat frekansı nedir?

LİDER HABER HD Kanalı 12245 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. LİDER HABER HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

LİDER HABER HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza LİDER HABER HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal HABER kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P5 HD T416 paketinde bulunan LİDER HABER HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ LİDER HABER HD Kanal Bilgileri

LİDER HABER HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. LİDER HABER HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.