LİDER TV Türksat Frekans Bilgisi

LİDER TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı LİDER TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel LİDER TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. LİDER TV Türksat Frekansı Kaç?

LİDER TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı LİDER TV
Frekansı12034
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P2 T47
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz

LİDER TV kanalının Türksat frekansı nedir?

LİDER TV Kanalı 12034 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. LİDER TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

LİDER TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

LİDER TV kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza LİDER TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P2 T47 paketinde bulunan LİDER TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ LİDER TV Kanal Bilgileri

LİDER TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. LİDER TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.