LOVE NATURE Türksat Frekans Bilgisi

LOVE NATURE Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ÇEŞİTLİ temalı LOVE NATURE kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel LOVE NATURE Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. LOVE NATURE Türksat Frekansı Kaç?

LOVE NATURE Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı LOVE NATURE
Frekansı12245
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P5 HD T416
TipHD
KategoriÇEŞİTLİ
ŞifreIrdeto

LOVE NATURE kanalının Türksat frekansı nedir?

LOVE NATURE Kanalı 12245 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. LOVE NATURE kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

LOVE NATURE Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

LOVE NATURE kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza LOVE NATURE kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ÇEŞİTLİ kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P5 HD T416 paketinde bulunan LOVE NATURE kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ LOVE NATURE Kanal Bilgileri

LOVE NATURE kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. LOVE NATURE kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.