LOVE SONGS Türksat Frekans Bilgisi

LOVE SONGS Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T5B uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı LOVE SONGS kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel LOVE SONGS Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. LOVE SONGS Türksat Frekansı Nedir?

LOVE SONGS Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıLOVE SONGS
Frekansı11305
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T56
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreIrdeto
Güncelleme9.06.2023

LOVE SONGS kanalının Türksat frekansı nedir?

LOVE SONGS Kanalı 11305 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. LOVE SONGS kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

LOVE SONGS Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza LOVE SONGS kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T56 paketinde bulunan LOVE SONGS kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ LOVE SONGS Kanal Bilgileri

LOVE SONGS kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. LOVE SONGS kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.