MALATYA VUSLAT TV Türksat Frekans Bilgisi

MALATYA VUSLAT TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı MALATYA VUSLAT TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel MALATYA VUSLAT TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. MALATYA VUSLAT TV Türksat Frekansı Nedir?

MALATYA VUSLAT TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıMALATYA VUSLAT TV
Frekansı12264
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiGÜÇ TELEKOM T415
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme23.09.2023

MALATYA VUSLAT TV kanalının Türksat frekansı nedir?

MALATYA VUSLAT TV Kanalı 12264 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. MALATYA VUSLAT TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

MALATYA VUSLAT TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza MALATYA VUSLAT TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda GÜÇ TELEKOM T415 paketinde bulunan MALATYA VUSLAT TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ MALATYA VUSLAT TV Kanal Bilgileri

MALATYA VUSLAT TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. MALATYA VUSLAT TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.