MBVL TV Türksat Frekans Bilgisi

MBVL TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı MBVL TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel MBVL TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. MBVL TV Türksat Frekansı Nedir?

MBVL TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıMBVL TV
Frekansı18709
Polarizasyon DeğeriLHCP
KapsamaKa-West
SR12500
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 32-AFRİKA
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme26.09.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

MBVL TV kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
MBVL TV 12629 V - Dikey Afrika 12500 2/3 T4A TÜRKSAT ANKARA PAKET 32 - AFRİKA


MBVL TV kanalının Türksat frekansı nedir?

MBVL TV Kanalı 18709 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise LHCP'dır. Kapsama değeri Ka-West, SR değeri 12500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. MBVL TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

MBVL TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza MBVL TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 32-AFRİKA paketinde bulunan MBVL TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ MBVL TV Kanal Bilgileri

MBVL TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. MBVL TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.