MELTEM TV Türksat Frekans Bilgisi

MELTEM TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı MELTEM TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel MELTEM TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. MELTEM TV Türksat Frekansı Nedir?

MELTEM TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıMELTEM TV
Frekansı12685
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme23.09.2023

MELTEM TV kanalının Türksat frekansı nedir?

MELTEM TV Kanalı 12685 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. MELTEM TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

MELTEM TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza MELTEM TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8 paketinde bulunan MELTEM TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ MELTEM TV Kanal Bilgileri

MELTEM TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. MELTEM TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.