METEOROLOJININ SESI Türksat Frekans Bilgisi

METEOROLOJININ SESI Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı METEOROLOJININ SESI kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel METEOROLOJININ SESI Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. METEOROLOJININ SESI Türksat Frekansı Nedir?


METEOROLOJININ SESI Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıMETEOROLOJININ SESI
Frekansı11957
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiTRT BATI PAKET
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme21.02.2024


METEOROLOJININ SESI kanalının Türksat frekansı nedir?

METEOROLOJININ SESI Kanalı 11957 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. METEOROLOJININ SESI kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

METEOROLOJININ SESI Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza METEOROLOJININ SESI kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TRT BATI PAKET paketinde bulunan METEOROLOJININ SESI kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ METEOROLOJININ SESI Kanal Bilgileri

METEOROLOJININ SESI kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. METEOROLOJININ SESI kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.