MEZZO HD Türksat Frekans Bilgisi

MEZZO HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T5B uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan MÜZİK temalı MEZZO HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel MEZZO HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. MEZZO HD Türksat Frekansı Nedir?

MEZZO HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıMEZZO HD
Frekansı11265
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T55
TipHD
KategoriMÜZİK
ŞifreIrdeto
Güncelleme9.06.2023

MEZZO HD kanalının Türksat frekansı nedir?

MEZZO HD Kanalı 11265 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. MEZZO HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

MEZZO HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza MEZZO HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal MÜZİK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T55 paketinde bulunan MEZZO HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ MEZZO HD Kanal Bilgileri

MEZZO HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. MEZZO HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.