MİNİKA GO Türksat Frekans Bilgisi

MİNİKA GO Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ÇOCUK temalı MİNİKA GO kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel MİNİKA GO Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. MİNİKA GO Türksat Frekansı Nedir?


MİNİKA GO Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıMİNİKA GO
Frekansı12053
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiATV DOĞU PAKET
TipSD
KategoriÇOCUK
ŞifreŞifresiz
Güncelleme21.02.2024


MİNİKA GO kanalının Türksat frekansı nedir?

MİNİKA GO Kanalı 12053 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. MİNİKA GO kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

MİNİKA GO Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza MİNİKA GO kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ÇOCUK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda ATV DOĞU PAKET paketinde bulunan MİNİKA GO kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ MİNİKA GO Kanal Bilgileri

MİNİKA GO kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. MİNİKA GO kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.