MOONBUG KIDS TV HD Türksat Frekans Bilgisi

MOONBUG KIDS TV HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ÇOCUK temalı MOONBUG KIDS TV HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel MOONBUG KIDS TV HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. MOONBUG KIDS TV HD Türksat Frekansı Nedir?

MOONBUG KIDS TV HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıMOONBUG KIDS TV HD
Frekansı11880
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR20000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRK TELEKOM HD PAKET-2
TipHD
KategoriÇOCUK
ŞifreIrdeto
Güncelleme9.06.2023

MOONBUG KIDS TV HD kanalının Türksat frekansı nedir?

MOONBUG KIDS TV HD Kanalı 11880 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 20000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. MOONBUG KIDS TV HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

MOONBUG KIDS TV HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza MOONBUG KIDS TV HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ÇOCUK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRK TELEKOM HD PAKET-2 paketinde bulunan MOONBUG KIDS TV HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ MOONBUG KIDS TV HD Kanal Bilgileri

MOONBUG KIDS TV HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. MOONBUG KIDS TV HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.