MOVIE PREMIUM 2 Türksat Frekans Bilgisi

MOVIE PREMIUM 2 Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan FİLM temalı MOVIE PREMIUM 2 kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel MOVIE PREMIUM 2 Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. MOVIE PREMIUM 2 Türksat Frekansı Kaç?

MOVIE PREMIUM 2 kanalı kapandı mı?

MOVIE PREMIUM 2 kanalı aşağıdaki frekanslardan artık yayın yapmamaktadır. Kanal kapanmış veya frekans bilgileri değişmiş olabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan tüm kanal listesini inceleyerek MOVIE PREMIUM 2 kanalı kapanmadıysa güncel Türksat frekans bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel kanal listesi ve frekans bilgileri için: Türksat Frekans Listesi

MOVIE PREMIUM 2 Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı MOVIE PREMIUM 2
Frekansı11976
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P1 T44
TipHD
KategoriFİLM
ŞifreNDS

MOVIE PREMIUM 2 kanalının Türksat frekansı nedir?

MOVIE PREMIUM 2 Kanalı 11976 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. MOVIE PREMIUM 2 kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

MOVIE PREMIUM 2 Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

MOVIE PREMIUM 2 kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza MOVIE PREMIUM 2 kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal FİLM kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P1 T44 paketinde bulunan MOVIE PREMIUM 2 kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ MOVIE PREMIUM 2 Kanal Bilgileri

MOVIE PREMIUM 2 kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. MOVIE PREMIUM 2 kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.