MOVIE TÜRK Türksat Frekans Bilgisi

MOVIE TÜRK Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan FİLM temalı MOVIE TÜRK kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel MOVIE TÜRK Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. MOVIE TÜRK Türksat Frekansı Kaç?

MOVIE TÜRK Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı MOVIE TÜRK
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipHD
KategoriFİLM
ŞifreNDS
Güncelleme27.03.2023

MOVIE TÜRK kanalının Türksat frekansı nedir?

MOVIE TÜRK Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. MOVIE TÜRK kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

MOVIE TÜRK Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

MOVIE TÜRK kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza MOVIE TÜRK kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal FİLM kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan MOVIE TÜRK kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ MOVIE TÜRK Kanal Bilgileri

MOVIE TÜRK kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. MOVIE TÜRK kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.