MTV 00S Türksat Frekans Bilgisi

MTV 00S Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T5B uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan MÜZİK temalı MTV 00S kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel MTV 00S Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. MTV 00S Türksat Frekansı Kaç?

MTV 00S Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı MTV 00S
Frekansı11265
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T55
TipHD
KategoriMÜZİK
ŞifreIrdeto

MTV 00S kanalının Türksat frekansı nedir?

MTV 00S Kanalı 11265 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. MTV 00S kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

MTV 00S Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

MTV 00S kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza MTV 00S kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal MÜZİK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T55 paketinde bulunan MTV 00S kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ MTV 00S Kanal Bilgileri

MTV 00S kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. MTV 00S kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.