MTV LİVE HD Türksat Frekans Bilgisi

MTV LİVE HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T5B uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan MÜZİK temalı MTV LİVE HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel MTV LİVE HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. MTV LİVE HD Türksat Frekansı Kaç?

MTV LİVE HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı MTV LİVE HD
Frekansı11265
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T55
TipHD
KategoriMÜZİK
ŞifreIrdeto

MTV LİVE HD kanalının Türksat frekansı nedir?

MTV LİVE HD Kanalı 11265 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. MTV LİVE HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

MTV LİVE HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

MTV LİVE HD kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza MTV LİVE HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal MÜZİK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T55 paketinde bulunan MTV LİVE HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ MTV LİVE HD Kanal Bilgileri

MTV LİVE HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. MTV LİVE HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.