NATURE ESCAPE Türksat Frekans Bilgisi

NATURE ESCAPE Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan BELGESEL temalı NATURE ESCAPE kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel NATURE ESCAPE Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. NATURE ESCAPE Türksat Frekansı Kaç?

NATURE ESCAPE Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı NATURE ESCAPE
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipHD
KategoriBELGESEL
ŞifreNDS

NATURE ESCAPE kanalının Türksat frekansı nedir?

NATURE ESCAPE Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. NATURE ESCAPE kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

NATURE ESCAPE Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

NATURE ESCAPE kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza NATURE ESCAPE kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal BELGESEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan NATURE ESCAPE kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ NATURE ESCAPE Kanal Bilgileri

NATURE ESCAPE kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. NATURE ESCAPE kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.