NAT GEO WILD HD Türksat Frekans Bilgisi

NAT GEO WILD HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan SPOR temalı NAT GEO WILD HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel NAT GEO WILD HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. NAT GEO WILD HD Türksat Frekansı Kaç?

NAT GEO WILD HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı NAT GEO WILD HD
Frekansı11822
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR14166
FEC3/4
Paket İsmiFOX INT HD PAKET
TipHD
KategoriSPOR
ŞifreIrdeto

Kanalın Diğer Frekansları:

NAT GEO WILD HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
NAT GEO WILD HD 12461 H - Yatay Doğu 20800 3/4 Türksat 4A FOX INT HD PAKET


NAT GEO WILD HD kanalının Türksat frekansı nedir?

NAT GEO WILD HD Kanalı 11822 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 14166 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. NAT GEO WILD HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

NAT GEO WILD HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

NAT GEO WILD HD kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza NAT GEO WILD HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda FOX INT HD PAKET paketinde bulunan NAT GEO WILD HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ NAT GEO WILD HD Kanal Bilgileri

NAT GEO WILD HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. NAT GEO WILD HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.