NEW YEARS SONGS Türksat Frekans Bilgisi

NEW YEARS SONGS Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı NEW YEARS SONGS kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel NEW YEARS SONGS Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. NEW YEARS SONGS Türksat Frekansı Kaç?

NEW YEARS SONGS Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı NEW YEARS SONGS
Frekansı11855
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK T4BSSR3
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreIrdeto

NEW YEARS SONGS kanalının Türksat frekansı nedir?

NEW YEARS SONGS Kanalı 11855 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. NEW YEARS SONGS kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

NEW YEARS SONGS Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

NEW YEARS SONGS kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza NEW YEARS SONGS kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DIGITURK T4BSSR3 paketinde bulunan NEW YEARS SONGS kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ NEW YEARS SONGS Kanal Bilgileri

NEW YEARS SONGS kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. NEW YEARS SONGS kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.