NHK WORLD-JAPAN Türksat Frekans Bilgisi

NHK WORLD-JAPAN Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ULUSLARARASI temalı NHK WORLD-JAPAN kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel NHK WORLD-JAPAN Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. NHK WORLD-JAPAN Türksat Frekansı Nedir?


NHK WORLD-JAPAN Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıNHK WORLD-JAPAN
Frekansı11976
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P1 T44
TipSD
KategoriULUSLARARASI
ŞifreŞifresiz
Güncelleme1.03.2024


NHK WORLD-JAPAN kanalının Türksat frekansı nedir?

NHK WORLD-JAPAN Kanalı 11976 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. NHK WORLD-JAPAN kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

NHK WORLD-JAPAN Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza NHK WORLD-JAPAN kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ULUSLARARASI kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P1 T44 paketinde bulunan NHK WORLD-JAPAN kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ NHK WORLD-JAPAN Kanal Bilgileri

NHK WORLD-JAPAN kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. NHK WORLD-JAPAN kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.