NICKELODEON Türksat Frekans Bilgisi

NICKELODEON Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T5B uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ÇOCUK temalı NICKELODEON kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel NICKELODEON Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. NICKELODEON Türksat Frekansı Nedir?

NICKELODEON Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıNICKELODEON
Frekansı11305
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T56
TipHD
KategoriÇOCUK
ŞifreIrdeto
Güncelleme26.09.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

NICKELODEON kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
NICKELODEON HD 12072 V - Dikey Batı 27500 3/4 T4A DIGITURK HD T49


NICKELODEON kanalının Türksat frekansı nedir?

NICKELODEON Kanalı 11305 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. NICKELODEON kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

NICKELODEON Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza NICKELODEON kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ÇOCUK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T56 paketinde bulunan NICKELODEON kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ NICKELODEON Kanal Bilgileri

NICKELODEON kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. NICKELODEON kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.