NICKELODEON HD Türksat Frekans Bilgisi

NICKELODEON HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ÇOCUK temalı NICKELODEON HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel NICKELODEON HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. NICKELODEON HD Türksat Frekansı Kaç?

NICKELODEON HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı NICKELODEON HD
Frekansı12072
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T49
TipHD
KategoriÇOCUK
ŞifreIrdeto
Güncelleme25.03.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

NICKELODEON HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
NICKELODEON 11305 V - Dikey Batı 30000 3/4 T5B DIGITURK HD T56


NICKELODEON HD kanalının Türksat frekansı nedir?

NICKELODEON HD Kanalı 12072 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. NICKELODEON HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

NICKELODEON HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

NICKELODEON HD kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza NICKELODEON HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ÇOCUK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DIGITURK HD T49 paketinde bulunan NICKELODEON HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ NICKELODEON HD Kanal Bilgileri

NICKELODEON HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. NICKELODEON HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.