NICKELODEON JUNIOR Türksat Frekans Bilgisi

NICKELODEON JUNIOR Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ÇOCUK temalı NICKELODEON JUNIOR kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel NICKELODEON JUNIOR Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. NICKELODEON JUNIOR Türksat Frekansı Kaç?

NICKELODEON JUNIOR Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı NICKELODEON JUNIOR
Frekansı11180
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR29750
FEC5/6
Paket İsmiDIGITURK HD T324
TipHD
KategoriÇOCUK
ŞifreIrdeto

NICKELODEON JUNIOR kanalının Türksat frekansı nedir?

NICKELODEON JUNIOR Kanalı 11180 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 29750 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. NICKELODEON JUNIOR kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

NICKELODEON JUNIOR Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

NICKELODEON JUNIOR kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza NICKELODEON JUNIOR kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ÇOCUK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda DIGITURK HD T324 paketinde bulunan NICKELODEON JUNIOR kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ NICKELODEON JUNIOR Kanal Bilgileri

NICKELODEON JUNIOR kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. NICKELODEON JUNIOR kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.