NICKTOONS Türksat Frekans Bilgisi

NICKTOONS Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ÇOCUK temalı NICKTOONS kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel NICKTOONS Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. NICKTOONS Türksat Frekansı Kaç?

NICKTOONS Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı NICKTOONS
Frekansı11853
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR25000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRK TELEKOM HD PAKET- 1
TipHD
KategoriÇOCUK
ŞifreIrdeto

Kanalın Diğer Frekansları:

NICKTOONS kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
NICKTOONS 11853 H - Yatay Doğu 25000 3/4 T4A TÜRK TELEKOM HD PAKET- 1


NICKTOONS kanalının Türksat frekansı nedir?

NICKTOONS Kanalı 11853 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 25000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. NICKTOONS kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

NICKTOONS Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

NICKTOONS kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza NICKTOONS kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ÇOCUK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRK TELEKOM HD PAKET- 1 paketinde bulunan NICKTOONS kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ NICKTOONS Kanal Bilgileri

NICKTOONS kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. NICKTOONS kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.