NICKTOONS Türksat Frekans Bilgisi

NICKTOONS Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ÇOCUK temalı NICKTOONS kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel NICKTOONS Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. NICKTOONS Türksat Frekansı Nedir?

NICKTOONS Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıNICKTOONS
Frekansı11853
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR25000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRK TELEKOM HD PAKET- 1
TipHD
KategoriÇOCUK
ŞifreIrdeto
Güncelleme4.12.2023

NICKTOONS kanalının Türksat frekansı nedir?

NICKTOONS Kanalı 11853 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 25000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. NICKTOONS kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

NICKTOONS Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza NICKTOONS kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ÇOCUK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRK TELEKOM HD PAKET- 1 paketinde bulunan NICKTOONS kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ NICKTOONS Kanal Bilgileri

NICKTOONS kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. NICKTOONS kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.