NICK JR. Türksat Frekans Bilgisi

NICK JR. Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ÇOCUK temalı NICK JR. kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel NICK JR. Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. NICK JR. Türksat Frekansı Kaç?

NICK JR. Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı NICK JR.
Frekansı11180
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR29750
FEC5/6
Paket İsmiDIGITURK HD T324
TipSD
KategoriÇOCUK
ŞifreIrdeto

NICK JR. kanalının Türksat frekansı nedir?

NICK JR. Kanalı 11180 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 29750 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. NICK JR. kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

NICK JR. Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

NICK JR. kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza NICK JR. kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ÇOCUK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda DIGITURK HD T324 paketinde bulunan NICK JR. kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ NICK JR. Kanal Bilgileri

NICK JR. kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. NICK JR. kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.