NICK JR. Türksat Frekans Bilgisi

NICK JR. Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T5B uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ÇOCUK temalı NICK JR. kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel NICK JR. Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. NICK JR. Türksat Frekansı Nedir?

NICK JR. Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıNICK JR.
Frekansı11305
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T56
TipHD
KategoriÇOCUK
ŞifreIrdeto
Güncelleme26.09.2023

NICK JR. kanalının Türksat frekansı nedir?

NICK JR. Kanalı 11305 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. NICK JR. kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

NICK JR. Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza NICK JR. kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ÇOCUK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T56 paketinde bulunan NICK JR. kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ NICK JR. Kanal Bilgileri

NICK JR. kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. NICK JR. kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.