NR1 FM Türksat Frekans Bilgisi

NR1 FM Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı NR1 FM kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel NR1 FM Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. NR1 FM Türksat Frekansı Nedir?

NR1 FM Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıNR1 FM
Frekansı12729
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 26
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme4.12.2023

NR1 FM kanalının Türksat frekansı nedir?

NR1 FM Kanalı 12729 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. NR1 FM kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

NR1 FM Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza NR1 FM kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 26 paketinde bulunan NR1 FM kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ NR1 FM Kanal Bilgileri

NR1 FM kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. NR1 FM kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.