NR1 TÜRK TV HD Türksat Frekans Bilgisi

NR1 TÜRK TV HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan MÜZİK temalı NR1 TÜRK TV HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel NR1 TÜRK TV HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. NR1 TÜRK TV HD Türksat Frekansı Nedir?


NR1 TÜRK TV HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıNR1 TÜRK TV HD
Frekansı12729
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 26
TipHD
KategoriMÜZİK
ŞifreŞifresiz
Güncelleme1.03.2024


NR1 TÜRK TV HD kanalının Türksat frekansı nedir?

NR1 TÜRK TV HD Kanalı 12729 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. NR1 TÜRK TV HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

NR1 TÜRK TV HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza NR1 TÜRK TV HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal MÜZİK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 26 paketinde bulunan NR1 TÜRK TV HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ NR1 TÜRK TV HD Kanal Bilgileri

NR1 TÜRK TV HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. NR1 TÜRK TV HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.