NTR TV Türksat Frekans Bilgisi

NTR TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı NTR TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel NTR TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. NTR TV Türksat Frekansı Kaç?

NTR TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı NTR TV
Frekansı18773
Polarizasyon DeğeriLHCP
KapsamaKa-West
SR22500
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 32 - AFRİKA
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz

NTR TV kanalının Türksat frekansı nedir?

NTR TV Kanalı 18773 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise LHCP'dır. Kapsama değeri Ka-West, SR değeri 22500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. NTR TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

NTR TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

NTR TV kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza NTR TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 32 - AFRİKA paketinde bulunan NTR TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ NTR TV Kanal Bilgileri

NTR TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. NTR TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.