NTV HD Türksat Frekans Bilgisi

NTV HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan HABER temalı NTV HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel NTV HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. NTV HD Türksat Frekansı Kaç?

NTV HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı NTV HD
Frekansı12015
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiNTV TÜRKİYE PAKET
TipHD
KategoriHABER
ŞifreŞifresiz
Güncelleme27.03.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

NTV HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
NTV 12015 H - Yatay TR 27500 5/6 T4A NTV TÜRKİYE PAKET


NTV HD kanalının Türksat frekansı nedir?

NTV HD Kanalı 12015 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. NTV HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

NTV HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

NTV HD kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza NTV HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal HABER kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda NTV TÜRKİYE PAKET paketinde bulunan NTV HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ NTV HD Kanal Bilgileri

NTV HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. NTV HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.