NTV RADYO Türksat Frekans Bilgisi

NTV RADYO Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı NTV RADYO kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel NTV RADYO Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. NTV RADYO Türksat Frekansı Nedir?


NTV RADYO Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıNTV RADYO
Frekansı12015
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiNTV TÜRKİYE PAKET
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme27.02.2024


NTV RADYO kanalının Türksat frekansı nedir?

NTV RADYO Kanalı 12015 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. NTV RADYO kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

NTV RADYO Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza NTV RADYO kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda NTV TÜRKİYE PAKET paketinde bulunan NTV RADYO kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ NTV RADYO Kanal Bilgileri

NTV RADYO kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. NTV RADYO kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.