NU JAZZ Türksat Frekans Bilgisi

NU JAZZ Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı NU JAZZ kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel NU JAZZ Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. NU JAZZ Türksat Frekansı Kaç?

NU JAZZ Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı NU JAZZ
Frekansı11855
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK T4BSSR3
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreIrdeto

NU JAZZ kanalının Türksat frekansı nedir?

NU JAZZ Kanalı 11855 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. NU JAZZ kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

NU JAZZ Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

NU JAZZ kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza NU JAZZ kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DIGITURK T4BSSR3 paketinde bulunan NU JAZZ kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ NU JAZZ Kanal Bilgileri

NU JAZZ kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. NU JAZZ kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.