National Geografic Wild HD Türksat Frekans Bilgisi

National Geografic Wild HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan BELGESEL temalı National Geografic Wild HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel National Geografic Wild HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. National Geografic Wild HD Türksat Frekansı Kaç?

National Geografic Wild HD kanalı kapandı mı?

National Geografic Wild HD kanalı aşağıdaki frekanslardan artık yayın yapmamaktadır. Kanal kapanmış veya frekans bilgileri değişmiş olabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan tüm kanal listesini inceleyerek National Geografic Wild HD kanalı kapanmadıysa güncel Türksat frekans bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel kanal listesi ve frekans bilgileri için: Türksat Frekans Listesi

National Geografic Wild HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı National Geografic Wild HD
Frekansı11180
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR29750
FEC5/6
Paket İsmiDIGITURK HD T324
TipHD
KategoriBELGESEL
ŞifreIrdeto

National Geografic Wild HD kanalının Türksat frekansı nedir?

National Geografic Wild HD Kanalı 11180 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 29750 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. National Geografic Wild HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

National Geografic Wild HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

National Geografic Wild HD kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza National Geografic Wild HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal BELGESEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda DIGITURK HD T324 paketinde bulunan National Geografic Wild HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ National Geografic Wild HD Kanal Bilgileri

National Geografic Wild HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. National Geografic Wild HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.