National Geographic WILD HD Türksat Frekans Bilgisi

National Geographic WILD HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan BELGESEL temalı National Geographic WILD HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel National Geographic WILD HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. National Geographic WILD HD Türksat Frekansı Nedir?

National Geographic WILD HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıNational Geographic WILD HD
Frekansı11180
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR29750
FEC5/6
Paket İsmiDIGITURK HD T324
TipHD
KategoriBELGESEL
ŞifreIrdeto
Güncelleme3.10.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

National Geographic WILD HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
National Geographic WILD HD 11853 H - Yatay Doğu 25000 3/4 T4A TÜRK TELEKOM HD PAKET- 1


National Geographic WILD HD kanalının Türksat frekansı nedir?

National Geographic WILD HD Kanalı 11180 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 29750 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. National Geographic WILD HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

National Geographic WILD HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza National Geographic WILD HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal BELGESEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda DIGITURK HD T324 paketinde bulunan National Geographic WILD HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ National Geographic WILD HD Kanal Bilgileri

National Geographic WILD HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. National Geographic WILD HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.