National Geographic WILD HD Türksat Frekans Bilgisi

National Geographic WILD HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan National Geographic WILD HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel National Geographic WILD HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. National Geographic WILD HD Türksat Frekansı Nedir?

National Geographic WILD HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıNational Geographic WILD HD
Frekansı11853
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR25000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRK TELEKOM HD PAKET- 1
TipHD
ŞifreIrdeto
Güncelleme4.12.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

National Geographic WILD HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
National Geographic WILD HD 11180 H - Yatay Batı 29750 5/6 T3A DIGITURK HD T324


National Geographic WILD HD kanalının Türksat frekansı nedir?

National Geographic WILD HD Kanalı 11853 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 25000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. National Geographic WILD HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

National Geographic WILD HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza National Geographic WILD HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T4A uydusunda TÜRK TELEKOM HD PAKET- 1 paketinde bulunan National Geographic WILD HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ National Geographic WILD HD Kanal Bilgileri

National Geographic WILD HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. National Geographic WILD HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.