OLDIES BUT GOLDIES Türksat Frekans Bilgisi

OLDIES BUT GOLDIES Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T5B uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı OLDIES BUT GOLDIES kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel OLDIES BUT GOLDIES Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. OLDIES BUT GOLDIES Türksat Frekansı Kaç?

OLDIES BUT GOLDIES Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı OLDIES BUT GOLDIES
Frekansı11305
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T56
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreIrdeto
Güncelleme27.03.2023

OLDIES BUT GOLDIES kanalının Türksat frekansı nedir?

OLDIES BUT GOLDIES Kanalı 11305 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. OLDIES BUT GOLDIES kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

OLDIES BUT GOLDIES Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

OLDIES BUT GOLDIES kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza OLDIES BUT GOLDIES kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T56 paketinde bulunan OLDIES BUT GOLDIES kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ OLDIES BUT GOLDIES Kanal Bilgileri

OLDIES BUT GOLDIES kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. OLDIES BUT GOLDIES kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.