ORDU ALTAŞ TV Türksat Frekans Bilgisi

ORDU ALTAŞ TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan YEREL temalı ORDU ALTAŞ TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel ORDU ALTAŞ TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. ORDU ALTAŞ TV Türksat Frekansı Nedir?

ORDU ALTAŞ TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıORDU ALTAŞ TV
Frekansı12685
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR27500
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 29
TipSD
KategoriYEREL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme4.12.2023

ORDU ALTAŞ TV kanalının Türksat frekansı nedir?

ORDU ALTAŞ TV Kanalı 12685 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. ORDU ALTAŞ TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

ORDU ALTAŞ TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza ORDU ALTAŞ TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal YEREL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 29 paketinde bulunan ORDU ALTAŞ TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ ORDU ALTAŞ TV Kanal Bilgileri

ORDU ALTAŞ TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. ORDU ALTAŞ TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.