PAL STATION Türksat Frekans Bilgisi

PAL STATION Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı PAL STATION kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel PAL STATION Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. PAL STATION Türksat Frekansı Nedir?

PAL STATION Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıPAL STATION
Frekansı11557
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 10 - BATI
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme9.06.2023

PAL STATION kanalının Türksat frekansı nedir?

PAL STATION Kanalı 11557 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. PAL STATION kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

PAL STATION Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza PAL STATION kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 10 - BATI paketinde bulunan PAL STATION kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ PAL STATION Kanal Bilgileri

PAL STATION kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. PAL STATION kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.