PAMUKKALE TV Türksat Frekans Bilgisi

PAMUKKALE TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ÇEŞİTLİ temalı PAMUKKALE TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel PAMUKKALE TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. PAMUKKALE TV Türksat Frekansı Nedir?


PAMUKKALE TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıPAMUKKALE TV
Frekansı12729
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 26
TipSD
KategoriÇEŞİTLİ
ŞifreŞifresiz
Güncelleme1.03.2024


PAMUKKALE TV kanalının Türksat frekansı nedir?

PAMUKKALE TV Kanalı 12729 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. PAMUKKALE TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

PAMUKKALE TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza PAMUKKALE TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ÇEŞİTLİ kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 26 paketinde bulunan PAMUKKALE TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ PAMUKKALE TV Kanal Bilgileri

PAMUKKALE TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. PAMUKKALE TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.