PAN AFRICAN Türksat Frekans Bilgisi

PAN AFRICAN Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı PAN AFRICAN kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel PAN AFRICAN Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. PAN AFRICAN Türksat Frekansı Nedir?

PAN AFRICAN Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıPAN AFRICAN
Frekansı18773
Polarizasyon DeğeriLHCP
KapsamaKa-West
SR22500
FEC2/3
Paket İsmiCRYSTAL TV PAKET
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme7.06.2023

PAN AFRICAN kanalının Türksat frekansı nedir?

PAN AFRICAN Kanalı 18773 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise LHCP'dır. Kapsama değeri Ka-West, SR değeri 22500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. PAN AFRICAN kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

PAN AFRICAN Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza PAN AFRICAN kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda CRYSTAL TV PAKET paketinde bulunan PAN AFRICAN kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ PAN AFRICAN Kanal Bilgileri

PAN AFRICAN kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. PAN AFRICAN kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.