POLİS RADYOSU Türksat Frekans Bilgisi

POLİS RADYOSU Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı POLİS RADYOSU kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel POLİS RADYOSU Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. POLİS RADYOSU Türksat Frekansı Kaç?

POLİS RADYOSU Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı POLİS RADYOSU
Frekansı12422
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 2 - DOĞU
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz

Kanalın Diğer Frekansları:

POLİS RADYOSU kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
POLİS RADYOSU 12559 V - Dikey Batı 27500 2/3 T3A TÜRKSAT ANKARA PAKET 4 - BATI


POLİS RADYOSU kanalının Türksat frekansı nedir?

POLİS RADYOSU Kanalı 12422 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. POLİS RADYOSU kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

POLİS RADYOSU Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

POLİS RADYOSU kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza POLİS RADYOSU kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 2 - DOĞU paketinde bulunan POLİS RADYOSU kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ POLİS RADYOSU Kanal Bilgileri

POLİS RADYOSU kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. POLİS RADYOSU kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.