POLİS RADYOSU Türksat Frekans Bilgisi

POLİS RADYOSU Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı POLİS RADYOSU kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel POLİS RADYOSU Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. POLİS RADYOSU Türksat Frekansı Nedir?

POLİS RADYOSU Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıPOLİS RADYOSU
Frekansı12379
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 12 - BATI
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme4.12.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

POLİS RADYOSU kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
POLİS RADYOSU 12422 H - Yatay Doğu 30000 3/4 T4A TÜRKSAT ANKARA PAKET 2 - DOĞU


POLİS RADYOSU kanalının Türksat frekansı nedir?

POLİS RADYOSU Kanalı 12379 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. POLİS RADYOSU kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

POLİS RADYOSU Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza POLİS RADYOSU kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 12 - BATI paketinde bulunan POLİS RADYOSU kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ POLİS RADYOSU Kanal Bilgileri

POLİS RADYOSU kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. POLİS RADYOSU kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.