POWERTURK FM Türksat Frekans Bilgisi

POWERTURK FM Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı POWERTURK FM kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel POWERTURK FM Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. POWERTURK FM Türksat Frekansı Nedir?

POWERTURK FM Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıPOWERTURK FM
Frekansı12264
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiGÜÇ TELEKOM T415
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme9.06.2023

POWERTURK FM kanalının Türksat frekansı nedir?

POWERTURK FM Kanalı 12264 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. POWERTURK FM kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

POWERTURK FM Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza POWERTURK FM kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda GÜÇ TELEKOM T415 paketinde bulunan POWERTURK FM kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ POWERTURK FM Kanal Bilgileri

POWERTURK FM kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. POWERTURK FM kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.