POWER FM Türksat Frekans Bilgisi

POWER FM Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı POWER FM kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel POWER FM Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. POWER FM Türksat Frekansı Kaç?

POWER FM Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı POWER FM
Frekansı12264
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiGÜÇ TELEKOM T415
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme20.03.2023

POWER FM kanalının Türksat frekansı nedir?

POWER FM Kanalı 12264 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. POWER FM kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

POWER FM Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

POWER FM kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza POWER FM kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda GÜÇ TELEKOM T415 paketinde bulunan POWER FM kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ POWER FM Kanal Bilgileri

POWER FM kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. POWER FM kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.