POWER PLUS Türksat Frekans Bilgisi

POWER PLUS Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan MÜZİK temalı POWER PLUS kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel POWER PLUS Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. POWER PLUS Türksat Frekansı Nedir?

POWER PLUS kanalı kapandı mı?

POWER PLUS kanalı aşağıdaki frekanslardan artık yayın yapmamaktadır. Kanal kapanmış veya frekans bilgileri değişmiş olabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan tüm kanal listesini inceleyerek POWER PLUS kanalı kapanmadıysa güncel Türksat frekans bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel kanal listesi ve frekans bilgileri için: Türksat Frekans Listesi

POWER PLUS Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıPOWER PLUS
Frekansı12264
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiGÜÇ TELEKOM T415
TipRD
KategoriMÜZİK
ŞifreŞifresiz

POWER PLUS kanalının Türksat frekansı nedir?

POWER PLUS Kanalı 12264 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. POWER PLUS kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

POWER PLUS Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza POWER PLUS kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal MÜZİK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda GÜÇ TELEKOM T415 paketinde bulunan POWER PLUS kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ POWER PLUS Kanal Bilgileri

POWER PLUS kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. POWER PLUS kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.