PROPERTY TV Türksat Frekans Bilgisi

PROPERTY TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan PROPERTY TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel PROPERTY TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. PROPERTY TV Türksat Frekansı Nedir?

PROPERTY TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıPROPERTY TV
Frekansı18773
Polarizasyon DeğeriLHCP
KapsamaKa-West
SR22500
FEC2/3
Paket İsmiCRYSTAL TV PAKET
TipSD
ŞifreŞifresiz
Güncelleme7.06.2023

PROPERTY TV kanalının Türksat frekansı nedir?

PROPERTY TV Kanalı 18773 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise LHCP'dır. Kapsama değeri Ka-West, SR değeri 22500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. PROPERTY TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

PROPERTY TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza PROPERTY TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T4A uydusunda CRYSTAL TV PAKET paketinde bulunan PROPERTY TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ PROPERTY TV Kanal Bilgileri

PROPERTY TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. PROPERTY TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.