QASIOUN NEWS Türksat Frekans Bilgisi

QASIOUN NEWS Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı QASIOUN NEWS kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel QASIOUN NEWS Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. QASIOUN NEWS Türksat Frekansı Kaç?

QASIOUN NEWS Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı QASIOUN NEWS
Frekansı11012
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 34-DOĞU
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz

Kanalın Diğer Frekansları:

QASIOUN NEWS kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
QASIOUN NEWS 12083 H - Yatay Doğu 13750 2/3 T4A TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 31 DOĞU


QASIOUN NEWS kanalının Türksat frekansı nedir?

QASIOUN NEWS Kanalı 11012 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. QASIOUN NEWS kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

QASIOUN NEWS Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

QASIOUN NEWS kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza QASIOUN NEWS kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 34-DOĞU paketinde bulunan QASIOUN NEWS kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ QASIOUN NEWS Kanal Bilgileri

QASIOUN NEWS kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. QASIOUN NEWS kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.