RADYOBİLİM Türksat Frekans Bilgisi

RADYOBİLİM Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı RADYOBİLİM kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel RADYOBİLİM Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. RADYOBİLİM Türksat Frekansı Nedir?

RADYOBİLİM Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıRADYOBİLİM
Frekansı12379
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 12 - BATI
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz

Kanalın Diğer Frekansları:

RADYOBİLİM kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
RADYOBİLİM 12379 V - Dikey Batı 27500 3/4 T4A TÜRKSAT ANKARA PAKET 12 - BATI


RADYOBİLİM kanalının Türksat frekansı nedir?

RADYOBİLİM Kanalı 12379 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. RADYOBİLİM kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

RADYOBİLİM Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza RADYOBİLİM kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 12 - BATI paketinde bulunan RADYOBİLİM kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ RADYOBİLİM Kanal Bilgileri

RADYOBİLİM kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. RADYOBİLİM kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.