RADYOBİLİM Türksat Frekans Bilgisi

RADYOBİLİM Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı RADYOBİLİM kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel RADYOBİLİM Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. RADYOBİLİM Türksat Frekansı Kaç?

RADYOBİLİM Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı RADYOBİLİM
Frekansı12559
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 4 - BATI
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz

RADYOBİLİM kanalının Türksat frekansı nedir?

RADYOBİLİM Kanalı 12559 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. RADYOBİLİM kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

RADYOBİLİM Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

RADYOBİLİM kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza RADYOBİLİM kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 4 - BATI paketinde bulunan RADYOBİLİM kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ RADYOBİLİM Kanal Bilgileri

RADYOBİLİM kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. RADYOBİLİM kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.