RADYO 2(TRT FM) Türksat Frekans Bilgisi

RADYO 2(TRT FM) Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı RADYO 2(TRT FM) kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel RADYO 2(TRT FM) Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. RADYO 2(TRT FM) Türksat Frekansı Nedir?

RADYO 2(TRT FM) Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıRADYO 2(TRT FM)
Frekansı11096
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR30000
FEC5/6
Paket İsmiTRT PAKET DOĞU
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme4.12.2023

RADYO 2(TRT FM) kanalının Türksat frekansı nedir?

RADYO 2(TRT FM) Kanalı 11096 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 30000 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. RADYO 2(TRT FM) kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

RADYO 2(TRT FM) Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza RADYO 2(TRT FM) kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TRT PAKET DOĞU paketinde bulunan RADYO 2(TRT FM) kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ RADYO 2(TRT FM) Kanal Bilgileri

RADYO 2(TRT FM) kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. RADYO 2(TRT FM) kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.